Vaikai ir paaugliai tobulėja ugdydami savo dainavimo, šokio ir vaidybos įgūdžius vyresniųjų scenos menų pamokose.

Dainavimo pamokose mokiniai išmoksta įvairių ritmų, tempų, stilių ir vokalinių technikų, o šokio pamokose mokomasi pop, gatvės ir miuziklo šokių. Vaidybos pamokose vaikai noriai tobulina aktorystės, improvizacijos ir performanso įgūdžius.

Vyresniųjų scenos pamokos skirtos vaikams nuo 6 iki 18 m., pagal amžių jie suskirstomi į mažesnes grupeles, kad visiems galėtume skirti reikiamą dėmesį. Visos pamokos yra skirtingos, o mokiniai pasineria į daugybę įvairių scenos menų įgūdžių ir stilių. Mokslo metai trunka 3 trimestrus, todėl mokymą organizuojame taip, kad pirmas trimestras būtų skirtas dainavimui, šokiui ir vaidybai, antras – praktikai, įgūdžių šlifavimui ir įgytos patirties pademonstravimui trimestro gale, o trečias – naujai scenos menų patirčiai dainuojant, šokant ir vaidinant draugų ir šeimos narių auditorijai.

Šios smagios ir draugiškos scenos menų pamokos organizuojamos trimestro metu po 3 valandas per savaitę po įprastos mokyklos pamokų. Trimestras trunka maždaug 12 savaičių. Valandinis mokestis 12 EUR.

Vyresniųjų scenos (6–18 m. vaikams) 2 savaičių bandomasis laikotarpis kainuoja 70€, jį sudaro 2 pamokos po 3 valandas. Jei po bandomojo laikotarpio norėsite, kad jūsų vaikas mokytųsi, kreipkitės į vietos Stagecoach Performing Arts mokyklos vadovą.

Daugiau informacijos gausite paskambinę į klientų aptarnavimo skyrių tel. 
+37 069030104 arba kreipęsi į vietos Stagecoach mokyklą.

*2 savaičių bandomasis laikotarpis vyksta tik per pirmas 4 Stagecoach trimestro savaites. Abi savaitės turi eiti iš eilės.

Kiekvienam papildomam šeimos vaikui vyresniųjų scenoje taikoma 50% nuolaida.