Slapukų naudojimas mūsų svetainėse

Mes naudojame slapukus, kad rinktume informaciją apie tai, kaip naudojatės mūsų svetainėmis. Slapukai yra nedideli informacijos failai, kuriuos žiniatinklio serveris siunčia žiniatinklio naršyklei, kad serveris galėtų identifikuoti naršyklę kiekviename puslapyje.

Savo svetainėse naudojame šių kategorijų slapukus:

Būtini slapukai

Šie slapukai yra būtini, kad galėtumėte naršyti svetainėse ir naudotis jų funkcijomis.

Našumo slapukai
Šie slapukai renka anoniminę informaciją apie tai, kaip žmonės naudojasi mūsų svetainėmis. Pavyzdžiui, naudojame „Google Analytics“ slapukus, kad geriau suprastume, kaip klientai atvyksta į mūsų svetaines, naršo ar naudojasi jomis, ir nustatytume sritis, kurias galime patobulinti, pavyzdžiui, naršymo patogumą, apsipirkimo patirtį ir rinkodaros kampanijas. Šių slapukų saugomuose duomenyse nėra asmens duomenų, iš kurių būtų galima nustatyti jūsų tapatybę.

Funkciniai slapukai
Šie slapukai įsimena jūsų parinktis, pvz., šalį ar regioną, iš kurio lankotės mūsų svetainėse, kalbą ir paieškos parametrus, tokius kaip vaikų amžius. Tada jie gali būti naudojami suteikti jums patirtį, labiau atitinkančią jūsų pasirinkimus, o apsilankymus padaryti labiau pritaikytus jūsų poreikiams bei malonesnius. Šių slapukų renkama informacija gali būti anonimizuota, jie negali stebėti jūsų naršymo kitose svetainėse.

Tiksliniai slapukai arba reklaminiai slapukai
Šie slapukai renka informaciją apie jūsų naršymo įpročius, kad reklama būtų labiau pritaikyta pagal jūsų interesus. Jie taip pat naudojami riboti reklamos rodymų skaičių ir padėti įvertinti reklamos kampanijų efektyvumą. Slapukus dažniausiai atsiunčia trečiųjų šalių reklamos tinklai. Jie įsimena svetaines, kuriose lankotės, ir perduoda šią informaciją kitoms šalims, pvz., reklamuotojams. Pavyzdžiui, naudojamės trečiųjų šalių įmonių paslaugomis, kad rodytume jums labiau pritaikytus skelbimus, kai lankotės kitose svetainėse.

Socialinių tinklų slapukai
Šie slapukai leidžia dalytis tuo, ką veikiate mūsų svetainėse, socialiniuose tinkluose, pvz., „Facebook“ ir „Twitter“. Šių slapukų mes nekontroliuojame. Norėdami sužinoti, kaip veikia šie slapukai, žr. atitinkamas privatumo nuostatas. Jei norite ištrinti bet kokius jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, žr. savo interneto naršyklės pagalbos ir palaikymo skiltį, kurioje rasite instrukcijas, kaip rasti slapukų failus arba katalogą, kuriame jie laikomi.

Jei nenorite, kad „Google Analytics“ stebėtų jūsų lankymąsi visose svetainėse, apsilankykite http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Daugiau informacijos apie slapukų ištrynimą ir valdymą rasite adresu www.allaboutcookies.org. Atkreipkite dėmesį, kad ištrynę mūsų slapukus arba neleidę įrašyti slapukų ateityje, jums gali nepavykti pasiekti tam tikrų mūsų svetainės sričių ar naudoti funkcijų.