Vaikai nuo ketverių iki šešerių metų yra supažindinami su scenos menais per mūsų nuostabius mažųjų scenos dainavimo, šokių ir vaidybos užsiėmimus.

Mūsų dainavimo užsiėmimuose vaikai mokosi naujų dainelių, sužino apie ritmą, laiką ir garsų formavimąsi. Mūsų šokių užsiėmimai suteikia vaikams pasitikėjimo išbandyti naujus šokio judesius, o mūsų vaidybos užsiėmimai leidžia jauniems aktoriams žaisti vaidmenimis ir praktikuoti improvizaciją bei pasakojimus.

Savaitiniai užsiėmimai vyksta trimestrų metu ir yra suskirstyti į tris 30 minučių trukmės pamokas, kuriose po lygiai skiriamas dainavimas, šokiai ir vaidyba. Kiekvienas trimestras trunka maždaug 12 savaičių. Valandinis mokestis 12 EUR

Dviejų savaičių bandomasis laikotarpis* kainuoja 35€ mažųjų scenoje (4–6 metų vaikams) ir trunka 90 minučių kiekvieną savaitę. Jei pasibaigus bandomajam laikotarpiui norite tęsti „Stagecoach“, tiesiog pasikalbėkite su vietos „Stagecoach“ scenos menų mokyklos vadovu.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skambinkite klientų aptarnavimo tarnybai
+37 069030104 arba susisiekite su vietine Stagecoach mokykla.

*2 savaičių bandomasis laikotarpis vyksta tik per pirmas 4 Stagecoach trimestro savaites. Abi savaitės turi eiti iš eilės.