Drama and workshops for kids ages 4 to 18 years
Atostogų užsiėmimai
Mes siekiame, kad kiekvienas vaikas atskleistų tai, kas geriausia, per mūsų itin vertinamą „Stagecoach“ scenos menų mokyklų tinklą.

Atostogų užsiėmimai
 
Atostogų užsiėmimų metu vaikai smagioje aplinkoje tobulina savo scenos menų įgūdžius ir rengia pasirodymus savo draugams ir šeimos nariams. Mūsų atostogų užsiėmimai skirti 4–18 m. vaikams.
 
 
SUŽINOKITE DAUGIAU
 
Stagecoach atostogų užsiėmimų metu vaikai ir paaugliai gali susirasti draugų ir smagiai leisdami laiką ugdyti savo socialinius įgūdžius.
Atostogų užsiėmimai skirti 6–18 m. vaikams, o kai kuriuose miestuose kviečiame ir 4–6 m. mažuosius scenos mylėtojus.
 
Stagecoach atostogų užsiėmimų pabaigoje mokiniai parodys draugams ir šeimos nariams, ko išmoko dainų, šokio ir teatro pamokose.
 
 
Ar galiu lankyti Stagecoach užsiėmimus atostogų metu?
Mūsų Stagecoach scenos menų pamokos vyksta įprastu mokslo metų ritmu, tačiau visoje šalyje taip pat siūlome užsiėmimus ir per mokyklos atostogas.  Dauguma Stagecoach mokyklų per metus siūlo bent vieną užsiėmimų kursą.
 
Čia jūsų vaikas susiras naujų draugų ir smagioje aplinkoje mokysis naujų įgūdžių!  Garantuojame, kad pasimokęs Stagecoach, jūsų vaikas įgis didesnį pasitikėjimą savimi, lengviau bendraus ir geriau jausis.
 
Kam skirti atostogų užsiėmimai?
Mūsų atostogų užsiėmimai skirti 4–18 m. vaikams. Jūsų vaikas neprivalo mokėti dainuoti, šokti ar vaidinti, taip pat nebūtinai turi būti mokęsis Stagecoach mokykloje mokslo metų laiku. Jokių atrankų – tereikia noro išbandyti save!
 
Kuo Stagecoach atostogų užsiėmimai skiriasi nuo kitų vaikų atostogų užsiėmimų veiklos?
Stagecoach mokyklos yra sukaupusios didelę kokybiško ir 
įtraukiančio vaikams ir paaugliams scenos menų mokymo  užsiėmimų patirtį tarptautiniu lygiu. Profesionalūs mūsų mokytojai dirba su kiekvienu mokiniu stengdamiesi didinti jų pasitikėjimą savimi dainuojant, šokant ir vaidinant. Įgijus patirties mokiniui skiriamas vaidmuo pasirodant scenoje artimiesiems ir draugams.