Dainavimo, šokių ir vaidybos užsiėmimai vaikams
Dainavimo, šokių ir vaidybos užsiėmimai vaikams
„Stagecoach“ siekiame, kad kiekvienas vaikas išryškintų tai, kas geriausia, per mūsų itin vertinamą scenos menų mokyklų tinklą.

Nustebsite, kaip greitai jūsų vaikas tobulėja... Kalbame ne tik apie naujai atrastus jo šokio, dainavimo ir vaidybos įgūdžius. Mūsų mokiniai taip pat lavina puikius bendravimo įgūdžius, ugdo savigarbą ir mėgaujasi kūno koordinavimo bei lavinimo privalumais!

Nors daugelis mūsų vaikų ir toliau džiaugiasi sėkme scenos menuose, visi mūsų mokiniai įgyja esminių gyvenimo įgūdžių, kurie išliks su jais amžinai. Kviečiame visų gebėjimų vaikus nuo ketverių iki 18 metų į mūsų unikalius savaitinius užsiėmimus, kurie vyksta daugiau nei 600 mokyklų visoje JK ir 10 pasaulio šalių. Vaikai priimami be atrankos konkurso.

Dviejų savaičių bandomasis laikotarpis* kainuoja 35 Eur mažųjų scenos mokiniams (4–6 metų vaikams) ir 70 Eur vyresniųjų scenos mokiniams (6–18 metų vaikams). Jei pasibaigus bandomajam laikotarpiui norite tęsti „Stagecoach“, tiesiog pasikalbėkite su vietos „Stagecoach“ scenos menų mokyklos vadovu.

Mažųjų scena

(4-6 m)
Dramos, šokių ir dainavimo užsiėmimai jaunesniems vaikams. Vaikai mėgsta žaisti, linksmintis ir mokytis naujų dalykų, todėl būtent tai mes jiems siūlome ir dar daugiau mažųjų scenos užsiėmimuose.

Vyresniųjų scena

(6-18 m)
Dramos ir muzikinio teatro užsiėmimai augantiems vaikams ir paaugliams. „Stagecoach“ mes darome daug daugiau nei dainuojame, šokame ir vaidiname – padedame išsiugdyti esminius gyvenimui įgūdžius.