Drama and workshops for kids ages 4 to 18 years
Stagecoach dramos užsiėmimai vaikams ir paaugliams
Jūsų vaiko saugumas

Stagecoach Performing Arts mokykloje jūsų vaikas yra saugus.

Labai aiškiai suvokiame, koks svarbus yra vaikų saugumas – tai vienas didžiausių mūsų prioritetų.
 
Iš visų mūsų mokyklų direktorių, mokytojų ir jų padėjėjų reikalaujame gauti leidimą dirbti su vaikais (neteistumo pažymą) angl. DBS (Disclosure and Barring Service, liet. Tinkamumo pareigoms patikros tarnyba, anksčiau – Criminal Records Bureau, liet. Kriminalinės informacijos biuras, CRB).
 
Kiekvienos Stagecoach mokyklos direktorius reguliariai bendrauja su vietos vaiko teisių apsaugos tarnyba.
 
Savo lėšomis kasmet užsakome nepriklausomą auditą, skirtą patikrinti, ar mūsų mokyklų veikla ir jų darbuotojų veiksmai atitinka aukščiausius vaiko apsaugos standartus. Visose Stagecoach mokyklose parengtos būtinos draudimo, gaisrinės saugos ir skubios pagalbos teikimo tvarkos.
 
Trinity College London padeda Stagecoach Performing Arts mokykloms užtikrinti jų metinio vertinimo programos kokybę bei rasti specialistus, kurie atlieka išorinį vertinimą.
 
Jūsų vaiko saugumas COVID-19 pandemijos metu
 
Neleiskite savo vaiko į Stagecoach mokyklą, jei jis karščiuoja, nuolat kosėja arba nebejaučia skonio ar kvapo. Jei jūsų vaiko COVID-19 testo rezultatas yra teigiamas, neleiskite jo į Stagecoach mokyklą, kol jis neišbus saviizoliacijoje vyriausybės rekomenduojamą laiką, net jei jis neturi jokių simptomų. 
 
Dėl susitarimų su patalpų savininkais, kai kurios mūsų mokyklos šiuo metu neleidžia tėvams ar globėjams patekti į vidų, tad nepamirškite šito atvesdami ar pasiimdami vaiką.
 
Mokinius raginame atvykus, tarp pamokų, taip pat prieš ir po pertraukų bei prieš ir po tualeto, ir prieš išvykstant namo plautis ir dezinfekuoti rankas. Rankų dezinfekatoriai yra kiekvienoje mokymo patalpoje ir prie pagrindinio įėjimo (jei aktualu). 
 
Vaikui leiskite neštis į Stagecoach užsiėmimą tik būtiniausius dalykus (vandens, užkandžių, vaistinių priemonių, pvz., EpiPen) ir nurodykite jiems juos visada turėti su savimi. Jei galite, į Stagecoach mokyklą vaikus leiskite BE telefono.
 
Jūsų Stagecoach mokykloje gali būti daugiau apribojimų – apie tai pasakys mokyklos direktorius.
 
Jei (kai) vyriausybės rekomendacijos ir reikalavimai pasikeis, mes jums iš karto pranešime.