Stagecoach Performing Arts mokyklose mokome vaikus ir paauglius dainuoti, šokti ir vaidinti – ne tik tinkamai pasirodyti scenoje, bet ir apskritai jaustis geriau gyvenime.

Stagecoach siūlo pamokas įvairių gabumų vaikams ir suteikia vaikams galimybę įvertinti, ar jie norėtų susieti savo gyvenimą su scenos menais, o gal tiesiog išmokti naujų dalykų, kuriais jie galės džiuginti draugus ir šeimos narius.

Per savo veiklos istoriją mes padėjome daugiau kaip 1 milijonui vaikų atskleisti savo talentus – jie tai vertins visą gyvenimą.

Stagecoach mokyklose mokome vaikus ne tik dainuoti, šokti ir vaidinti – padedame jiems tapti visaverčiais žmonėmis, pozityviai žvelgiančiais į gyvenimą ir atvirais jo galimybėms

Turėdami 30 metų mokymo patirties scenos menų srityje, suprantame, kaip paskatinti jaunuosius atlikėjus atsiskleisti. Be galo džiaugiamės, matydami, kaip mūsų mokiniai smagiai ir prasmingai leidžia laiką, susiranda naujų draugų, išmoksta naujų dalykų ir atranda savyje glūdinčius talentus.

Skatiname juos repeticijų ir pasirodymų metu pamatuotai rizikuoti, nes tai paskatina juos imtis naujų iššūkių. Niekas nežino, ko laukti iš ateities – štai kodėl taip svarbu dabartiniams vaikams būti užgrūdintiems, drąsiems ir pasitikintiems savimi.

O jus galime užtikrinti, kad jūsų vaikas bus saugiose rankose, nes mes laikomės griežčiausių vaikų saugumo principų.

Neabejojame, kad didžiuositės savo vaiko pasiekimais, ir linkime smagios ir malonios patirties Stagecoach šeimoje.